Decluttering – kompletna organizacja domu, biura, cyklu życi

FREE $19.99
Udemy

Description

Decluttering – kompletna organizacja domu, biura, cyklu życia

 

Uporządkowanie życia – organizacja, majsterkowanie, minimalistyczny styl życia i techniki organizacji komputerów

 

Możesz uporządkować swoje życie i zacząć cieszyć się domem, biurem, samochodem i otoczeniem na własnych warunkach. Twój bałagan nie musi już wypełniać Twojej przestrzeni i Twojego życia.

 

Odszyfrowanie może wydawać się tak przytłaczające, że po prostu wydaje się zbyt trudne, aby kiedykolwiek zacząć. Ten kurs ułatwi Ci rozpoczęcie deklutteringu już dziś! Nie musisz też układać bielizny ani dopasowywać kolorystycznie skarpet.

 

Bałagan zajmuje każdy centymetr naszego życia, nie tylko nasze szafy i sypialnię, ale także nasze umysły i wolny czas. Bałagan pochodzi nie tylko z niechcianej poczty i ubrań, które już nie pasują, ale także z powiadomień w mediach społecznościowych i ciągłych e-maili od Groupona, aby kupić więcej rzeczy!

 

Możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i otoczeniem. Ten wyjątkowy, przełomowy kurs idzie głębiej niż jakikolwiek inny kurs porządkowania, kierując się do prawdziwych źródeł wszelkiego bałaganu w twoim życiu. Możesz prowadzić życie bez bałaganu i takie, które ma prawdziwą uważność przywiązaną do większości twojego dnia.

 

Wiadomość od instruktora

 

„Problem z tak wieloma kursami i książkami na temat porządkowania nie polega na tym, że nie mają dobrych pomysłów i sugestii. Problem w tym, że instruktorzy to ludzie, którzy zawsze byli schludni i zorganizowani. Porządkowanie jest dla nich drugą naturą. z drugiej strony, jestem naturalnie niechlujny, a czasem niechlujny. Musiałem wymyślić system, który działa dla mnie i dla ludzi takich jak ja. Mój unikalny system tworzenia SelfieSpeak Audio Programming (SSP) zbuduje system, który pozwoli Ci żyć bałaganem- Na zawsze wolny!” TJ Walker

 

TJ Walker ma na Udemy ponad tuzin najlepiej sprzedających się kursów rozwoju osobistego i jest jednym z najbardziej płodnych i odnoszących sukcesy trenerów rozwoju osobistego na świecie (online i offline).

 

TJ jest również znany z szybkiego odpowiadania na pytania, wątpliwości i problemy każdego ucznia. TJ to naprawdę przystępny instruktor!

 

 

Oto, co studenci Udemy mówią o tym kursie:

 

„Jak dotąd bardzo pomocny, z pewnością jeden z najlepszych, jeśli nie – najlepszy kurs samowzbogacania na tej platformie”. Lorenzo De Marco

 

„Podoba mi się prosty styl nauczania. Wyjaśnia ważne przesłanie do domu i udziela praktycznych wskazówek, jak zacząć organizować teraz”. Megan Fencil

 

„Początkowo myślałem, że to będzie jak samouczek Marthy Stewart, ale zamiast tego proste zalecenia dotyczące zdrowego rozsądku są fantastyczne. Zagłębił się w wiele aspektów, o których nawet nie myślałem, że należy się nimi zająć, ale teraz zdaję sobie sprawę, że tak. ” Jennifer Douglas

 

„Czuję, że mam bałagan w swoim życiu, a nauczyciel motywuje mnie do sprzątania”. Luz Loza

 

 

Zarejestruj się teraz, aby rozpocząć proces odszyfrowywania już dziś.

Who this course is for:

  • Każdy, kto obecnie mieszka w bałaganie
  • Leniwi ludzie, którzy potrzebują systemu wolnego od bałaganu, niezależnego od siły woli
  • Niechlujni ludzie, którzy w przeszłości próbowali innych systemów porządkujących, które nie działały
  • Właściciele domów
  • Studenci
  • Zajęci menedżerowie
  • Mężowie domu
  • Żony domowe

 


Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo