HIGHEST RATED

İlk Yardım Eğitimi

FREE $19.99
Udemy

Description

Her gün binlerce insan hastalık yada yaralanmalar sebebiyle hayatını kaybediyor yada bakıma muhtaç hale geliyor. Her ne kadar yapabilecek bir şeyin kalmadığı durumlar olsa da, çoğu zaman “Ben elimden gelenin en iyisini yaptım” diyebileceğimiz olaylar her an hepimizin karşısına çıkabilir. Bu eğitimi alarak belki bir çocuğun öksüz kalmasını yada bir dedenin torununu kaybetmesini engelleyebilirsiniz ! Her şey bilinçlenme ve bilinçlendirmeyle doğrudan bağlantılı !

“Yarım hoca dinden eder, yarım doktor candan” sözünü mutlaka duymuşsunuzdur. Acil durumlar konusunda bir çok insanın duyarlı olmaya çalışması takdire değer, ancak bilinçsiz ilk yardım kazazedeye faydadan çok zarar getirir. Eğitimimizde sık yapılan hatalı ilk yardım uygulamaları hakkında da konuşacağız.Bu sayede bazen hiç bir şey yapmamanın bile ne kadar büyük bir ilk yardım olduğunu daha iyi farkedeceğiz.

Şuna hiç kuşku yok ki insan hayatının değeri paha biçilemez. Bu değerli hediyeye karşı duyarlı olan herkes ve ilkyardım bilinci edinmeye bir yerden başlamak isteyenler, sürekli yeni içerik eklenen bu dijital eğitime davetlidir.Yaşamsal yardıma ihtiyacı olan hayatlara dokunmayı sorumluluk bilen herkese, ilgileri için şimdiden çok teşekkürler…

Önemli Hatırlatma: Bu eğitim programında alacağınız bilgiler yalnızca bilinçlendirme ve genel bilgi kazandırma maksatlıdır. Bir kişinin resmi olarak ilkyardımcı kabul edilebilmesi için Sağlık Bakanlığı onaylı eğitim kurumlarından 16 saatlik teorik-uygulamalı eğitim alması ve yine Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği teorik-uygulamalı sınavda başarılı olması gerekmektedir.

Who this course is for:

  • İnsan hayatına değer veren duyarlı kişiler

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo