HIGHEST RATED

CodeIgniter – rozwijanie aplikacji webowych w PHP i MySQL

FREE $19.99
Udemy

Description

Cześć! W tym kursie chciałbym zaprezentować Ci framework CodeIgniter, dzięki któremu możesz w łatwy i prosty sposób zbudować swoją aplikację webową.

Jestem developerem PHP i w swojej pracy zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych. Uważam, że CodeIgniter jest w stanie w znaczący sposób ułatwić pracę programisty, przyspieszając jego pracę nad kolejnymi projektami dzięki wielu narzędziom, które udostępnia. Jednocześnie jest szybką platformą, która pozwala na łatwe serwowanie treści dla użytkowników aplikacji.

W tym kursie zajmiemy się projektem, który zakłada stworzenie sklepu z grami komputerowymi. Krok po kroku zademonstruję, w jaki sposób możemy zaimplementować go za pomocą właśnie tego frameworka.

Treść kursu jest następująca: na samym początku omówimy, w jaki sposób możesz w łatwy sposób przygotować swoje środowisko, na którym możesz pracować nad swoją aplikacją. Następnie stworzymy nowy projekt i zainstalujemy w nim zależności i wreszcie stworzymy nasz “Hello World” przy pomocy frameworka CodeIgniter.

Kolejne rozdziały wdrożą nas w podstawy – używania szablonów, nawiązywania połączenia z bazą danych i modelowania naszych danych. Będziemy także zajmowali się tworzeniem formularzy i walidacją danych. Wreszcie, będziemy omawiać uwierzytelnianie użytkownika, testowanie naszych aplikacji i używanie funkcji pomocniczych, takich jak Email i inne.

Jeśli rozwijasz lub chcesz rozwijać aplikacje webowe przy pomocy języka PHP i frameworka CodeIgniter i potrzebujesz kursu, który szybko wdroży Cię w niego, ten kurs jest dla Ciebie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na kursie!

Who this course is for:

  • Programiści zainteresowani rozwijaniem aplikacji webowych w języku PHP
  • Osoby zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy programowania
  • Osoby zainteresowane frameworkiem CodeIgniter

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo