HIGHEST RATED

Unreal Engine 4 Türkçe Kurs

FREE $19.99
Udemy

Description

Yapay zekadan procedural level oluşturmaya, envanterden hile korumalı para sistemine, kılıçla dövüşten diyalog sistemine, oyuna tutorial eklemekten toprağı çapalayıp bitki ekmeye kadar pek çok örnek bu kursta yer alıyor. Bu kurs Türkçe ve detaylı olan nadir kurslardan. Anlattıklarımın ne olduğunu ders başlıklarına bakarak inceleyebilirsiniz.

Bu kurs yıllarca unreal engine kullanmış birinden kurs alma fırsatı demek. Sıfırdan başlayıp Unreal Engine görsel programlamanın (Blueprintin) derinliklerine kadar öğreneceksiniz . Ben zamanla öğreneceğiniz düşüncesiyle, zamana bırakarak anlatmaya çalıştım. Bu kursa başladıktan sonra size başlangıç için hızlı gelirse bu aşağıdaki kursları tavsiye ederim, ilki arkadaşım, ikincisi bir mühendis tarafından çekilmiştir haberiniz olsun. İkisi de TEK BAŞINA YETERSİZDİR, ikisini de bitirseniz, benim kursumu izlemeden örneğin envanter sistemi YAPAMAYABİLİRSİNİZ, haberiniz olsun.

Kursta bildiğim her şeyi uygulamalı olarak öğretmeyi hedefledim, ama almayı düşünmüyorsanız da siz bilirsiniz 🙂

Unutmamanızı istediğim için peş peşe tüm özelliklerden bahsetmek yerine yeri geldiğinde KULLANARAK size göstermeyi tercih ettim, böylece daha sağlam bir biçimde öğreneceğinizi tahmin ediyorum, umarım haklı çıkarım.

Bu kurs için ihtiyacınız olan şeyler bir bilgisayar ve internet bağlantısından ibaret.

-Bu kursta sanal gerçekliği, artırılmış gerçekliği, iki boyutlu oyun yapmayı, level designı ve materyal yapmayı anlatmayacağım.-

Umarım hayallerine kavuşmak yolunda beni bir yol arkadaşı olarak görürsün! Selamlar efenim

-Burayı en az iki yüz kelime uzunluğunda tutmak gerekiyormuş, o yüzden biraz uzatmam gerekti-

Who this course is for:

  • Unreal Engine Konusunda Bilgisiz veya Bilgili insanlar

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo