HIGHEST RATED

Ukulele Eğitim Seti (Başlangıçtan İleri Seviyeye Yolculuk)

FREE $19.99
Udemy

Description
Sokak Müziği Sanatı online kursunda müziğe yeni başlamış birinden, profesyonel bir müzisyene kadar herkesin faydalanabileceği öz ve kapsamlı bilgiler sunmak istedim.

İlk derslerde sokak müziğinin ne olduğunu, felsefesini kısa tarihini, kimlere uygun olduğunu gerekli ekipmanlar, mekan seçimi, maddi kazanç gibi temel konulara göz atacağız. Kısaca ilk bölümde sokak müziğine başlamadan önce bilinmesi gereken her şeyi öğreneceğiz. Sadece sokak müziğini değil, aynı zamanda sahne müziği ile ilgili konularımız da olacak. Sokak müziği ile sahne müziğini derinlemesine bir şekilde karşılaştıracağız. Daha sonra teknik konularda size bilgiler vereceğim. Ayrıca birçok kişinin merak ettiği fakat net bir sonuca ulaşamadığı sokak müziğinin yasallığı hakkında da sohbet edeceğiz.

Temel bilgileri kavradıktan sonra, alternatif bilgiler bölümündeki ekstra dersler ile sizleri bilişsel anlamda zenginleştireceğim.

Sokak müziği, her müzisyenin müzik hayatı boyunca mutlaka yaptığı ya da yapmaya hevesli olduğu bir sokak sanatıdır. Bu sanatı en iyi şekilde icra edecek sanatçı dostlarımıza destek vermek amaçlı olarak Türkiye ‘de ilk olarak ”Sokak Müziği Sanatı” hakkında bir kurs oluşturdum. Umuyorum sanatını yüreği ile icra eden meslektaşlarımız için faydalı bir kurs olur. Udemy platformu dışında da sorularınız veya iş birliği fikirlerinize her zaman açık olduğumu bilmenizi isterim.

Bu kurs sonunda sokak müziği hakkında tüm detaylara sahip olup, özgüveninizi ve heyecanınızı üst noktalara getirmeyi hedefliyorum.

Kursta görüşmek üzere…

Akın Mutlu

Who this course is for:
Ukulele çalmayı öğrenmek isteyen herkes.
Arkadaş ortamında veya sosyal medyada müzik üretmek isteyen herkes.
Ukulele öğrenmek isteyen fakat nasıl başlayacağını bilmeyen herkes.

 


Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo