HIGHEST RATED

Sosyal Medya İçin Özgün ve Profesyonel Logo Tasarla | Canva

FREE $19.99
Udemy

Description

Logonuzu kendiniz tasarlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk ve tek Canva ile logo tasarlama kursuna hoş geldiniz.

Bu kursumuzda sosyal medyayı profesyonelce kullanmak isteyenlere karmaşık tasarım programlarını kullanmadan Canva ile  telefondan, tabletten veya bilgisayardan 5 dakikadan kısa bir sürede nasıl profesyonel logo tasarımları yapabileceğinizi anlattık. Kursumuz adım adım sıfırdan ileri seviyeye doğru ilerleyecek ve kursu tamamladıktan sonra 5 dakikada profesyonel logolar tasarlayabiliyor olacaksınız.

Canva; telefondan, tabletten veya bilgisayardan sosyal medya gönderileri, logo, poster, sunum, davetiye, kart, reklam gibi birçok görseli profesyonel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Her tasarımın elbette bazı kuralları var ancak tasarım kabiliyeti temelinde hayal gücüne bağlıdır. Canva , size tam olarak bu konuda destek sağlıyor. Canva’yı kullanabilmek için mucize tasarım bilgilerine sahip olmanıza gerek yok. Program zaten Türkçe ve içine girdiğiniz anda kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve bizlerin de desteğiyle tüm bunları zahmetsizce tasarıma dökmek .

Bu kursta sizlerle beraber Canva ‘ yı kullanarak çok kısa sürede nasıl profesyonel logolar tasarlanıldığını anlattık. Örneklerimiz arasında ;takı satış sayfası , inşaat firması , doğal ürünler firması , tekstil firması vb. sektörlerine özel logoları adım adım tasarladık. Üstelik bütün tasarımı baştan sona görebileceğiniz şekilde derslere kaydettik. Çeşitli mesleklerden ve sektörlerden gerçek örneklerle tasarımlar yaptık. Bu kursu tamamladıktan sonra  girişimlerinde, kurumlarında, sosyal medya hesaplarında kullanacağın logoları sıfırdan kendin tasarlayabilmeyi öğreneceksin. Ve bizlerin logo tasarlarken nelere dikkat ettiğimizi gözlemleme şansını yakalayacaksın.

Who this course is for:

  • Logo tasarlamaya ve Grafik Tasarımı İlgisi Olan Ancak Bu İşlemleri Kısa Sürede Halletmek İsteyenler Bu Kursa Kayıt Olabilir

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo