React Native i Redux – naucz się frameworka Javascript: 2021

FREE $19.99
Udemy

Description

Cześć! Jestem Jacek. Rozwijam aplikacje webowe i mobilne od paru lat dla wielu użytkowników i chciałbym dzisiaj podzielić się swoją wiedzą z Tobą.

Dzięki wiedzy, którą nabędziesz w tym kursie nauczysz się, krok po kroku, tworzenia aplikacji mobilnych przy pomocy React Native, a także zarządzaniem stanu przy pomocy biblioteki Redux i pobieraniu danych api przy pomocy biblioteki Axios. Po odbyciu tego kursu, będziesz w stanie stworzyć swoją własną aplikację mobilną na systemy Android czy iOS, a także używać narzędzi, które są standardem w branży.

Kurs został podzielony na następujące części. W pierwszej zajmujemy się konfiguracją środowiska, następnie tworzymy szkielet aplikacji. Potem dodajemy kolejne funkcjonalności i sporządzamy do niej style. Spora część została poświęcona zapisywaniu i edycji danych w Redux. Ostatnie rozdziały opowiadają o react-saga, akcjach asynchronicznych i zapisywaniu danych w Firebase.

Jeżeli jesteś programistą, który zna już podstawy Reacta lub Javascript lub chciałbyś przenieść swoje umiejętności rozwijania aplikacji webowych na środowisko mobilne, ten kurs jest dla Ciebie.

Who this course is for:

  • Programiści znający podstawy języka JavaScript lub React, którzy chcieliby przejść przez kreację własnego projektu krok po kroku
  • Programiści, którzy znają React i chcieliby przenieść swoją wiedzę na środowisko React Native
  • Osoby zainteresowane tworzeniem aplikacji na systemy Android i iOS

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo