Profesyonel Linkedin Görselleri Tasarımcılığı | Canva

FREE $19.99
Udemy

Description

Türkiye’de ilk ve tek Canva ile Linkedin gönderileri tasarla kursuna hoş geldiniz.

Canva; telefondan, tabletten veya bilgisayardan sosyal medya gönderileri, logo, poster, sunum, davetiye, kart, reklam gibi birçok görseli profesyonel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Her tasarımın elbette bazı kuralları var ancak tasarım kabiliyeti temelinde hayal gücüne bağlıdır. Canva, size tam olarak bu konuda destek sağlıyor. Canva’yı kullanabilmek için mucize tasarım bilgilerine sahip olmanıza gerek yok. Program zaten Türkçe ve içine girdiğiniz anda kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve bizlerin de desteğiyle tüm bunları zahmetsizce tasarıma dökmek.

Kursumuzdaki tasarımlar adım adım sıfırdan ileri seviyeye doğru ilerleyecek ve kursu tamamladıktan sonra kendiniz, firmanız veya çalıştığınız kurum için profesyonel Linkedin gönderileri tasarlayabiliyor olacaksınız. Üstelik pratik kazandıkca kapsamlı grafik tasarımlarıyla saatlerce üzerine uğraşılmış gibi gözüken tasarımları 5 dakikada hazır hale getirebileceksiniz.

Canva’yı daha detaylı öğrenmek isteyenler, Lobi Eğitim sayfasına tıklayarak diğer kurslarımıza da kayıt olabilirler.

Lobi Eğitim olarak Udemy eğitmen ekibinin bir parçası olmaktan ve öğrencilerimizin kendi kişisel hedeflerine ulaşmasına destek sağlamaktan çok mutluyuz. İş hayatımızda, girişimcilik hayatımızda ve sosyal hayatımızda öğrendiğimiz, bizi sürekli ileriye taşıyan bilgilerimizi siz değerli kursiyerlerimiz ile paylaşmaktan heyecan ve övünç duyuyoruz. İnsanlara faydalı olmak gerçek tutkumuz ve idealimiz. Bu sebeple size faydalı olacağına emin olduğumuz bilgileri müfredatlandırmaya ve mevcut kurslarımıza gerekli ek destek videoları yüklemeye devam ediyoruz. Lütfen kurslarımıza göz atmak için bir dakikanızı ayırın ve herhangi bir ders alırsanız lütfen bir inceleme ve yorum olarak geri bildirimlerinizi bırakın.

Who this course is for:

  • Linkedin’de Canva ile özgün ve profesyonel tasarımlar yapmak isteyenler hedef kitlemizdir.

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo