Kapsamlı Sosyal Bilimler Kursu – Sınav Örnekleri İle

FREE $19.99
Udemy

Description

Sosyal Bilimlerin, diğer bilimler arasında, inanın bir sosyal varlık olması temeline istinaden kişisel gelişimini ve mantık yürütmesini bile etkileyen bilgilerden oluştuğunu hatırlatmak yerinde olacaktır. Sosyal bilgiler, içinde tarih, coğrafya da diğer insan olduğumuz sebebiyle bilinmesi gerekli bilim dalları ve alt bilim dallarını içermesiyle, her yaştan insan yaşantısındaki bilgi ve tecrübeler için olmazsa olmaz bilgiler bütünüdür.

Sosyal bilimler, bir üst akademik nitelikteki birçok bilim alanının da temelini teşkil etmesiyle, bilinmesi zorunlu bilgileri dahil alır. Zira, ilkokullardan itibaren öğrencilere, akademik düzeyde bile ve sonsuz bir bilim deryası sunması itibariyle “sosyal bilimler”, yaşantımızın referanslarını ve diğer bilimlere ve çalışmalarımıza, günlük yaşantımıza ışık tutan ve bizi daha iyi bile hissettirecek yol ve yöntemlerin bütünüdür.

Bu kurs, sınavlara hazırlansın hazırlanmasın, her kesimden herkese uygun, günlük hayatta gerekli bilgilerle donatılmış bir kurstur. Bu kurs, dershane ortamında, öğretmenin sınıfa ders anlatıyormuş gibi dersleri işlediği bir kurstur. Tüm dersler, açık ve anlaşılır bir şekilde, öğrenci sınava hazırlanıyorsa çıkacak muhtemel soru ve cevaplarında işlendiği konularla desteklenmiştir.

Bu kursta hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem de sınavlara hazırlanacaksınız.

Bu kurs, ilk sınav basamaklarından ileri seviyelere kadar işlendiği için her yaştan öğrenciye uygundur.

Bilmediklerinizi öğrenmenin keyfi ile dersleri zevkle izleyeceksiniz.

Bu kurs size sınav heyecanlarınızı yenmenize yarımcı olurken hayata daha deneyimli birey olarak devam etmenize yardımcı olacak.

Bu kursta öğretmeninizin size öğrettikleri ya da hatırlattıkları öz güveninizi tazeleyecek ve artıracak.

Bu kursta sadece sosyal bilgiler ile ilgili dersler ve sorular ya da çözümleri cevaplar verilmekle kalınmadı, günlük yaşantımızın her alanında, günde onlarca defa sorguladığımız yad a bizim ve çevremizin sorduğu, sorguladığı sayısız konunun cevabı verildi.

Who this course is for:

  • Bu kurs, genel kültürün geliştirmek isteyenlerden, herhangi bir sınava hazırlanan tüm öğrencilere, sıfır baştan öğretim sunan bir kurs olduğu için her kesime uygundur.

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo