HIGHEST RATED

Bu Kursla BOLLUK BEREKET ve PARA ENERJİSİNİ Hayatınıza Çekin

FREE $19.99
Udemy

Description

Her gün aldığınız tüm nimetlerin, küçük detayların, küçük sevgi işaretlerinin farkında olun. İlk sözleriniz her zaman yeni bir fırsatla karşılaştığınızda şükretmek olsun.

Refah ve bolluktan bahsettiğimizde, maddi mülklerle ve eşyalarla kendimizi sık sık sınırlarız, ancak gerçek şu ki, bu terimi hayatımızın tüm yönlerine uygulayabiliriz: sevgi, zenginlik, zeka ve zaman. Herhangi bir sınırlı veya sınırsız kaynak refah ve bolluk ile ilişkilendirilebilir.

Bu kurs sizi bir gecede milyoner yapmayacak yaşam tarzınızı değiştirmenizde büyük bir rol oynayıp, para hakkındaki bakış açınızı tamamen değiştirecek ve zihninizi nasıl kullanacağınızla ilgili yöntemler gösterecektir.

Örnek olarak;

Bir işyeri sahibisiniz şuan ki düşünce yapınızla belirli müşterilerle işinizi devam ettirmeye çalışıyorsunuz bu eğitim ile yaşam tarzınızı değiştirip BOLLUK BEREKETİ Hayatınıza çektiğinizde daha fazla müşteri potansiyeli size geri gelecek  para kazanmak için çabaladığınız işinizin veya gelir kaynaklarınızın muslukları sonuna kadar açılacak

Bir işiniz yok çalışmak istiyorsunuz ama bir türlü bu fırsatı hayatınıza çekemiyorsunuz hiç beklemediğiniz bir yerden size iş teklifleri gelebilir ve hayatınızı refah içerisinde geçirebilirsiniz.

Bir işte çalışıyorsunuz mevcut maaşınız size yetmiyor işinizi tam anlamıyla iyi yapıyorsunuz ama anlamadığınız bir şekilde terfi alıp maaşınıza zam yapılmıyor  o beklediğiniz terfiyi artık beklemeyeceksiniz.

Aylık harcamalarınız aldığınız parayla orantısız mı? Paranızın bereketimi yok bunlara karşılık yapmanız gereken her şey bu kursta

Manevi enerji olarak parayla ilgili her şeyi öğreneceksiniz. Olumlamalar, Ritüeller, Uygulamalar ve Meditasyonlarla BOLLUK BEREKETİ Hayatınıza çok kolay entegre edeceksiniz.

Who this course is for:

  • Kişisel gelişimine önem veren, Hayatını düzene sokup refah içerisinde yaşamak isteyen herkes

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo