HIGHEST RATED

A’dan Z’ye Udemy / Udemy’den Para Kazanma (Unofficial)

FREE $19.99
Udemy

Description

Udemy, bilgi birikiminizi online kurs haline getirerek, belirli müfredat dahilinde öğrencilere ulaştırmanızı sağlayan bir online eğitim platformudur. Emek vererek faydalı bir eğitim ortaya çıkardığınızda, insanlar eğitimlerinizi satın alır ve bu şekilde kendinize pasif gelir kapısı oluşturursunuz. Tabii ki yeteneklerinizi farketmek, ihtiyaca yönelik konuyu bulmak ve gerekli planlamaları yapıp bir kursu yayınlamak duyulduğu kadar kolay olmayabilir. Gerekli desteği aldığınızda, kendi eğitiminizi çekmek için bazı temel bilgilere sahip olacaksınız.

Peki bu kursta neler öğreneceksiniz ?

Öncelikle Udemy platformunu yakından tanıyacak ve iş ortaklığı yapacağınız site hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Daha sonra bu platformda eğitmen olmanın avantajlarını göreceksiniz. Eğitmen olabilmek için ihtiyacınız olan şeyleride gördükten sonra eğitimin giriş kısmını bitireceksiniz.

Eğitim planlaması kısmına gelince; nasıl eğitmen hesabı oluşturacağınızı, profilinizi düzenleyeceğinizi ve nasıl eğitim oluşturacağınızı göreceksiniz. Haliyle eğitim oluşturmanın çeşitli aşamalarını da öğrenmiş olacaksınız. Bunların içerisinde müfredat hazırlama, eğitim videoları hazırlama, kapak fotoğrafı hazırlama, gibi konular bulunuyor. Eğitiminiz hazır! Peki bundan sonra ödemeleri nasıl alacaksınız ? Nasıl üst düzey eğitmen olacaksınız ? Devam eden derslerde bu konularda bilgileneceksiniz. Tabii ki eğitiminizi hazırlayıp yayınlayınca işiniz bitmeyecek. Tüm istatistikleri değerlendirmeli, eğitimlerinizi buna uygun olarak revize etmeli, iyi pazarlama yapabilmeli ve tüm öğrencilerinizle düzenli olarak irtibatta olabilmelisiniz. Bu gereklilikler için Udemy’nin sunduğu özellikleri kullanmayı öğreneceksiniz.

O halde hemen eğitime katılın ve yeteneklerinizi paraya dönüştürmeye başlayın.

İyi dersler…

Who this course is for:

  • Kendine ek gelir oluşturmak isteyen herkes

Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo