HIGHEST RATED

7 Günde Python (0’dan 100’e!) : PYT101

FREE $19.99
Udemy

Description
G İ R İ Ş

Gelecekte yapay zeka, otomasyon, veri bilimi, AR&VR gibi konuların önem kazanacağı aşikar bir gerçek. Hatta yavaş yavaş hayatımızın içine bu akıllı sistemler dahil olmaya başladı. Ne yazık ki gelen yeni teknoloji, birçok mesleği de ortadan kaldırmak veya dönüştürmek zorunda. Değişim çağında yalnızca çağa ayak uydurarak kolay bir şekilde bu dönemi atlatabiliriz. Bunun yolu ise gelişen teknolojinin dilini anlamaktan geçiyor. 20. yüzyılda İngilizce nasıl ki konuşma dilinde oldukça önem kazandıysa, 21. yüzyılda programlama dillerinde Python aynı öneme sahip.

Yapay zeka ve veri bilimi, Python ile geliştiriliyor. Çünkü Python oldukça kolay öğrenilebilen, hızlı geliştirilebilen, gereksiz ayrıntılardan uzak ve zengin kütüphanesi ile öne çıkıyor. Bu sebeple her geçen gün Python’a olan ilgi arttı. Mesleğiniz ne olursa olsun kullandığınız cihazlar sayesinde Python ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Python’ı anlamak, gelecekte mesleğinizi daha iyi adapte olmanızı sağlayacak. Dilerseniz Python sayesinde siz de program yazabilir veya freelance çalışıp gelir elde edebilirsiniz.

B U K U R S N E F A Y D A S A Ğ L I Y O R ?

1 hafta gibi kısa bir sürede günde 1.5 saatinizi ayırarak Python’ı en iyi şekilde öğrenmenizi sağlıyorum. 1 hafta sonra CV’nize Python’ı rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Ayrıca pomodoro yöntemi sayesinde zaman yönetimi hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Çünkü bu kurs sayesinde sadece Python’ı değil, öğrenmeyi öğrenmenizi hedefliyorum. Pomodoro tekniği bunlardan bir tanesi. Benim en verim aldığım bu yöntem ile kurs videolarını hazırladım.

P O M O D O R O T E K N İ Ğ İ N E D İ R ?

Oldukça basit ve çok verimli! 25 dakika boyunca çevrenizdeki tüm uyarıcıları (telefon, televizyon, bildirimler vb.) kaldırıp sadece 25 dakika kursa can kulağıyla odaklanıyoruz. 25 dakikalık günün ilk videosu bittikten sonra 5 dakika ara veriyoruz. 5 dakika boyunca asla ders çalışmadan istediğimizi yapabiliriz. Böylelikle 30 dakikalık süre sonunda 1 pomodoro tamamlamış oluyoruz. Daha sonra aynı şekilde 2. ve 3. videomuza geçiyoruz. Bu kurs ile hedefimiz her gün 3 pomodoro! Toplam 1.5 saat.

Ayrıca 1.5 saatlik günün derslerini izlemeden önce dünün özetini, günün derslerini izledikten sonra ise yarının özeti var.

N A S I L P R A T İ K Y A P A C A Ğ I M ?

Sizin için quiz ve ödevler hazırladım. Bunları da tamamlarsanız maksimum verim alacağınıza inanıyorum. Ayrıca 2. kursum olan “Her Seviyeye Uygun Python Egzersizleri (Soru-Çözüm) : PYT102” ile öğrendiğiniz Python’ı, pratik yapma fırsatı bulacaksınız.

Ç Ö Z E M E D İ Ğ İ M B İ R S O R U V A R

Tabii ki 🙂 Soru-Cevap bölümünde sorularınızı cevapsız bırakmıyorum. Eğer sorularınız cevapsız kalırsa kendim ücretinizi iade edeceğim.

Discord grubumuz ile takıldığınız bölümleri gruba yazabilir ve diğer öğrenciler ile sohbet edebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra gelecek mesaj ile grup linkine ulaşabilirsiniz.

Github ile kursta kullanılan tüm dosyalara ulaşabilirsiniz.

Taleplerinize göre bu kursa yeni içerikler ekleyip sürekli geliştireceğim. Bu yüzden sizin kursa yazdığınız yorumlar benim için oldukça önemli. Elimden geldiğince en iyi hizmeti vermeye çalışıyorum ve bu hizmetin başka kişilere ulaşması için sizin kursa yazacağınız yorumlara ihtiyacım var.

Daha iyi bir görüntü ve ses kalitesi için videolar 1080p olarak yüklenmiştir ve bilgisayar mikrofonu yerine özel mikrofon kullanılmıştır.

Who this course is for:
Yazılıma giriş yapmak isteyenler
Python’a ilgi duyup öğrenmek isteyenler
Yapay zeka, veri bilimi gibi alanlara yönlenip Python becerisini kazanmak isteyenler
Başlangıç düzeyindeki Python geliştiricileri
Python’ı öğrenmiş olup farklı anlatımlar ile pekiştirmek isteyenler
Başka bir programlama dilinde tecrübesi olup Python’ı da CV’sine eklemek isteyenler

 


Even Your Small Donation Will Help Us to Keep This Platform Alive

Be The 2nd to Donate

Learning Army
Logo